Zapytaj o domek mobilny INDIVIDUAL

Dom mobilny INDIVIDUAL - domek na miarę

Ten rodzaj domku mobilnego powstaje w oparciu o indywidualne wytyczne naszych klientów, co wiąże się także z indywidualną wyceną jego wykonania. Jednocześnie taki domek letniskowy spełni wszystkie oczekiwania, będzie unikatowy i niepowtarzalny, dostosowany w każdym calu do wymagań swoich mieszkańców.

Dostosujemy się do Państwa życzeń, sugestii, pomysłów, a rozwiązania, które wspólnie wprowadzimy w życie, z pewnością będą nietuzinkowe. Jesteśmy gotowi wykonać go w dowolnej aranżacji, projekt dostosujemy do Państwa życzeń.

Nasze wieloletnie doświadczenie z powodzeniem wykorzystamy podczas projektowania domu letniskowego dla Państwa. Posiadamy wiedzę i umiejętności, jakie zdobywaliśmy przez lata, budując różne budynki dla wielu klientów.

Ponadto możemy się z Państwem podzielić – jako właściciele domków mobilnych – doświadczeniem, które sami posiadamy – wiemy, co sprawdza się w praktyce, co jest funkcjonalne, ponieważ sprawdziliśmy to na sobie i tą wiedzą z przyjemnością się podzielimy. Odpowiemy na każde Państwa pytanie, rozwiejemy Wasze wątpliwości, postaramy się razem w Wami stworzyć coś niepowtarzalnego!

Chętnie połączymy naszą wiedzę z Waszymi pomysłami, tworząc wspólnie unikalny, jedyny w swoim rodzaju dom letniskowy, który posiada funkcję mobilną. Tutaj jedynym ograniczeniem będzie Państwa wyobraźnia!

Możecie dowolnie rozmieścić układ pomieszczeń, zdecydować się na jedną, dwie, a nawet trzy sypialnie, salon wyposażyć w taką liczbę okien, jaka będzie dla Was najbardziej zadowalająca, jak również ustalić ich wymiary.

Kolory ścian wewnątrz domku dobierzecie samodzielnie z szerokiej palety barw, którą dysponujemy, analogicznie będzie w przypadku wykończenia podłóg w Waszym domu letniskowym. Jeśli każdy z jego mieszkańców ma inne wyobrażenie o wystroju pomieszczenia, w którym najwięcej będzie przebywał, może dobrać kolory dopasowane do swoich preferencji.

Zaprojektujecie sami aneks kuchenny tak, by każdy z przygotowywanych w nim posiłków powstał jak najszybciej i z jak największą przyjemnością został skonsumowany. Również z zewnątrz indywidualnie zaprojektowany dom holenderski na miarę prezentować się będzie inaczej, niż wszystkie inne, bo będzie jedyny w swoim rodzaju, unikalny!

Co więcej, sami zdecydują Państwo jakiego koloru mają być zewnętrzne ściany, wybierając odpowiednią dla siebie barwę paneli Durasid, jak również ramy okien czy drzwi wejściowych.

Możecie zdecydować się też na doskonalsze ocieplenie ścian i dachu w Waszym domu, a dzięki temu zyskacie pewność, iż świetnie sprawdzi się także w mroźne czy wietrzne dni.

Domy na kółkach są obiektami, które wyposażamy w ogrzewanie elektryczne. Tego rodzaju rozwiązanie umożliwia szybkie uzyskanie wewnątrz pożądanej temperatury. W każdym z pomieszczeń umieszczony jest grzejnik elektryczny z termostatem, za sprawą którego możecie dowolnie regulować ciepło.

Jeśli jednak chcecie ogrzewać dom holenderski za pomocą gazu, możemy wyposażyć go w nowoczesną instalację gazową, która działa w oparciu o dwufunkcyjny, bezpieczny piec, jak też w komplet odpowiednich do takiego rodzaju ogrzewania grzejników.

 • Przed domem letniskowym
 • Okna w domu mobilnym
 • Ogródek przy domu letniskowym
 • Ogrodzenie przy domu mobilnym
 • Zadaszenie w domu letniskowym
 • Schody dom letniskowy
 • Okna w domu letniskowym
 • Trawa przy domu
 • Patio dom letniskowy
 • Wnętrze domu
 • Łazienka dom mobilny

Zapytaj o domek mobilny INDIVIDUAL

Call Now Button