Zapytaj o domek mobilny na miarę

Dom mobilny na miarę

Mobilne domki typu holenderskiego

Eco Mobile Home jest firmą z tradycjami i doświadczeniem. Budownictwem zajmujemy się już od 10 lat, a mobilne domki holenderskie stały się naszą szczególną pasją. To właśnie przy ich projektowaniu i produkowaniu realizujemy wszystkie nasze marzenia i dlatego są one tak dopracowane i stale udoskonalane.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów może posiadać inną wizję swojego domu i dla tych właśnie osób kierujemy ofertę specjalną, jaką stanowią domki mobilne na miarę.

Domy mobilne na miarę

Domy mobilne, które projektujemy i tworzymy na specjalne życzenie klientów łączą w sobie zalety funkcjonalnego i perfekcyjnie wyprodukowanego przez nas domu, ale charakteryzują się nietuzinkowymi rozwiązaniami, których autorami są nasi klienci. Takie zlecenia wiążą się z indywidualną ich wyceną, ponieważ są one odmienne od reszty.

Jak powstaje mobilny dom na miarę?

Zanim powstanie dom skrojony na miarę potrzeb naszych klientów, dokładnie poznajemy ich wymagania i oczekiwania. Jako profesjonaliści, służymy na tym etapie radą i sugerujemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w praktyce.

Kolejnym etapem powstawania domu na miarę jest projekt, w którym uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów. Może on mieć zatem dowolny układ pomieszczeń, indywidualnie dobrane wyposażenie kuchni oraz łazienki, a także posiadać liczbę i wielkość okien, jaka będzie odpowiadała zamawiającemu.

Dysponujemy także szeroką gamą wzorników materiałów wykończeniowych, co zdecydowanie ułatwi Państwu wybór koloru elewacji, paneli wewnętrznych oraz wykładzin podłogowych.

Dostosowanie domku mobilnego do wymagań

Dostosujemy do Waszych wymagań grubość ocieplenia ścian oraz dachu, a dzięki temu dom zostanie zabezpieczony przed warunkami pogodowymi w sposób, jaki Państwa zadowoli.

Ilość pomieszczeń, która ma znajdować się w indywidualnie zaprojektowanym domu holenderskim jest również kwestią Państwa wyboru – tu możecie zdecydować się na jedną, dwie, albo trzy sypialnie, w salonie dowolnie wybrać usytuowanie okien, rodzaj drzwi balkonowych, a także sposób, w jaki będą się one otwierały.

Projekty domków mobilnych

Projekty, które wspólnie z naszymi klientami tworzymy stanowią połączenie naszej wiedzy i umiejętności oraz Państwa wyobraźni, a w efekcie powstają domy, jakie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale elegancją, jak też funkcjonalnością, która jest specjalnie dopasowana do gustów klientów. Nawet takie szczegóły, jak rozmieszczenie energooszczędnego oświetlenia LED – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, konsultujemy z naszymi klientami pragnąc, by produkt finalny zadowolił ich w stu procentach.

Wyposażenie domu mobilnego

Domy, które są dostępne w standardzie wyposażamy w ogrzewanie elektryczne. Na życzenie klienta możemy zainstalować ogrzewanie gazowe w oparciu o bezpieczny piec dwufunkcyjny, z kompletem odpowiednich grzejników.

W przypadku indywidualnej realizacji budowy domku letniskowego na kołach istnieje możliwość dobudowania tarasu, a to rozwiązanie pozwala cieszyć się jego mieszkańcom możliwością zażywania odpoczynku na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Taras to również dodatkowa powierzchnia użytkowa, którą można wygodnie wykorzystać, chociażby na ustawienie kwiatów czy wygodnego fotela do czytania. Inną zmianą, którą możecie wprowadzić będzie jednospadowy dach. W połączeniu z tarasem da to niespotykany i bardzo praktyczny efekt.

Za sprawą takiego rozwiązania Wasz dom zyska całkowicie odmienny wygląd, nabierze cech niewielkiej letniej rezydencji.

Zapytaj o domki mobilne na miarę

Dodatkowe wyposażenie domku mobilnego na miarę

Domki mobilne na miarę Eco Mobile HomeKiedy już wszystko zostanie zaprojektowane i zaplanowane, nasi klienci mogą jeszcze raz zweryfikować projekt, nanieść ewentualne poprawki, a przy tej czynności liczyć na naszą rzetelną pomoc. Oferujemy też wyposażenie dodatkowe, a tu mogą Państwo zdecydować się na:

 • kominek elektryczny
 • rolety, które zaciemniają wnętrze i chronią przed słońcem
 • łóżko piętrowe
 • stół i 4 krzesła
 • stolik pod RTV
 • wygodny narożnik z funkcją spania
 • komodę
 • stolik kawowy
 • pralkę
 • bidet
 • pisuar
 • klimatyzację
 • markizę zewnętrzną
 • rolety antywłamaniowe

Domy mobilne na miarę

Dom mobilnyDomy mobilne, do których zaplanowania, a tym samym powstania przyczynili się sami ich właściciele, to zjawiskowe budynki, których nigdzie indziej nie znajdziecie. Przyciągają spojrzenia i zwracają uwagę każdego, a równocześnie w najlepszy sposób służą ich właścicielom.

Taki dom to nie tylko miejsce, w którym odpoczną Państwo w trakcie weekendu czy urlopu, ale także dzieło, w które nasza firma włożyła serce, doświadczenie i pasję.

Zapytaj o szczegóły

Zapytaj o domek mobilny na miarę

Call Now Button