Zapytaj o domki mobilne

Eco Mobile Home - producent
całorocznych domków mobilnych

Jesteśmy producentem całorocznych domków mobilnych gotowych do zamieszkania.

Stworzyliśmy markę Eco Mobile Home opierając się na zdobytej przez nas wiedzy z zakresu budownictwa, a także na wieloletnim doświadczeniu praktycznym.

Nasza praca jest równocześnie naszą pasją, podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem, a naszym celem jest zaprojektowanie oraz wykonanie domku mobilnego, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania, a także nada inne, bardziej komfortowe oblicze Waszemu wypoczynkowi.

Domki mobilne - innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania

Dom letniskowyNieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i pomysłów – chcemy, aby nasze domki nie miały sobie równych!

Zapytaj o całoroczne domki mobilne

Dom mobilny całoroczny

Wiele osób szuka wygodnego i niewielkiego domku rekreacyjnego czy letniskowego, który można wygodnie postawić na działce. Często również takie osoby decydują się na zakup domków używanych czy domków modułowych, które są sprowadzane zza granicy. Niestety, nie wszystkie spełniają pokładane w nich nadzieje.

Nasze całoroczne domki mobilne są całkowicie nowe i doskonale wyposażone, w których wszystkie zastosowane do produkcji materiały są najwyższej jakości, a elementy wykończenia zostały optymalnie dopasowane pod względem kolorystycznym. To wszystko sprawia, że nowy, dostosowany do Państwa potrzeb mobilny domek stanie się ulubionym miejscem na spędzanie wolnego czasu na łonie natury.

Całoroczny domek na kółkach

Dołożymy wszelkich starań, aby stworzony domek na kółkach odpowiadał w stu procentach Państwa oczekiwaniom. Najwyższej jakości materiały, a także stabilna konstrukcja sprawią, że będziecie cieszyć się swoim domkiem mobilnym przez wiele lat.

Domki mobilne typu holenderskiego

Sami jesteśmy posiadaczami takich domków, które stoją na pięknym Pojezierzu Mazurskim i spędzamy tam każdą wolną chwilę. To nasz azyl i miejsce, gdzie odpoczywamy i cieszymy się świeżym powietrzem oraz delektujemy ciszą. A jeśli kiedyś Mazury nam się znudzą, przewieziemy nasze domki bez problemu w inne, urokliwe miejsce, na przykład w góry czy nad morze.

Domek mobilny zapewnia nie tylko wygodę, komfort i przyjemny wypoczynek, lecz jednocześnie daje swojemu właścicielowi wolność – może on postawić go wszędzie tam, gdzie znajdzie wystarczającą dla siebie działkę. Nawet na terenach, na których nie można lokalizować zabudowy stałej, taki domek może zostać postawiony – to jego flagowy atut!

Poznaj naszą ofertę, obejrzyj rozkład pomieszczeń, sprawdź, co proponujemy.

Dzięki skorzystaniu z propozycji firmy Eco Mobile Home będziesz miał swój kawałek nieba z wygodnym, ekonomicznym i niedużym domkiem mobilnym gdziekolwiek zechcesz!

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Zapytaj o domek letniskowy na kółkach

Call Now Button