Piknik na działce

Wakacje z rodziną w domku na działce. Mamy sposób na udany wyjazd.

Zaplanowanie i organizacja udanego urlopu z rodziną jest nie lada wyzwaniem. Posiadając kawałek swojej działki w urokliwym miejscu mamy trochę ułatwione zadanie. Nie musimy bowiem przeszukiwać setek stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do wypoczynku i wykonywać przy tym niezliczonej ilości telefonów w celu dokonania rezerwacji i ustalenia wolnych terminów.  Warto wspomnieć również o kosztach wyjazdu, które przy czteroosobowej rodzinie nie należą do najniższych. Z pewnością ważne jest dla nas także, aby takie miejsce było bezpieczne szczególnie dla tych najmłodszych oraz dostosowane do większej ilości osób. Mamy propozycję, która nie tylko umili chwile spędzone w  rodzinnym gronie, ale też sprawi, ze będziemy chętnie do nich wracać.

Doskonałym rozwiązaniem jest zakup domku mobilnego, zwanego także domkiem holenderskim, który można postawić na zarówno na działce, która jest naszą własnością, jak również na tej,  która jest przez nas dzierżawiona. Taka możliwość wynika z faktu, iż domek posiada kółka, dzięki którym można go dowolnie ustawiać w obrębie działki przez co nie jest trwale związany z gruntem. Producenci domków mobilnych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferują  szeroki wachlarz możliwości w zakresie ocieplenia, ogrzewania, materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz.

Wizualizacja wnętrza domku mobilnego 3D

Mobilne domki są bardzo dobrą alternatywą dla domów murowanych przede wszystkim z uwagi na koszty budowy, które są znacznie niższe niż wybudowanie domu z cegły. Kolejnym ważnym aspektem jest to, iż tak samo jak domy murowane, domki mobilne ze względu na swoją konstrukcję, doskonale sprawdzają się w roli domków całorocznych.

Co powoduje, że zainteresowanie tego typu obiektami w Polsce stale rośnie?

Główną zaletą domków holenderskich jest niewątpliwie ich mobilność, czy możliwość przetransportowania go w dowolne wymarzone przez nas miejsce. Domki mobilne wyposażone są we wszystkie niezbędne instalacje w tym elektryczną i wodno – kanalizacyjną, opcjonalnie gazową, przez co bez problemu możemy podłączyć się do sieci miejskich. Zazwyczaj producenci oferują domki w w pełni wyposażone lub do niewielkiego doposażenia według uznania klienta gotowe do zamieszkania. Przy wyborze domku mobilnego należy zwrócić uwagę na grubość ocieplenia ścian oraz, co ważne, na materiał jaki jest wykorzystany przy wykończeniu elewacji. W tej kwestii lepszym wyborem od często proponowanego sidingu będzie panel elewacyjny, z uwagi na to iż jest wysokoodporny na szkodliwe działanie zewnętrznych warunków atmosferyczny w tym głównie promieni UV.

Mimo pozornie niewielkich wymiarów w domku mobilnym możemy zaaranżować nawet 3 sypialnie, dzięki czemu bez przeszkód pomieścimy całą rodzinę oraz przyjaciół.  W pełni wyposażony aneks kuchenny w domku holenderskim pozwala nam na swobodne przygotowywanie posiłków. Istotny jest również fakt, że po ustawieniu domku mobilnego na działce możemy dobudować do niego taras. Może być otwarty, zadaszony lub na przykład z przeszkleniami, dzięki którym uzyskamy większą powierzchnię użytkową jaką przeznaczymy na przestronną jadalnię bądź ogród zimowy.

Jak widać całoroczne domki mobilne z uwagi na ogromne możliwości aranżacyjne skutecznie podbijają nasze serca. Są one doskonałą przestrzenią przystosowaną do spędzania wolnego czasu z rodziną, a dzięki doświadczeniu i wiedzy producentów możemy stworzyć domek swoich marzeń.

Wróć
Call Now Button